Kum Boyama ve Tişört Boyama

Kum boyama ve tişört boyama aktivitesi organizasyonlarda ve eğlence sektöründe yeni keşfedilen birer etkinliktir. Organizasyonlar sırasında özel sunumlarla renklenerk düzenlenen bu aktivitelerde eğlenceye biraz yetenek karıştırdık...

Kum Boyama

Kum boyama çeşitli ebatlarda seçkin çizgi film karakterleri yada çocukların gelişiminde etkin rol oynayan figürlerin lazer kesim yöntemleriyle çizilmiş ve kesilmiş yapışkan tabakadaki yapışmayı önleyen parçacıkların bir kürdan veya özel iğnesiyle kaldırılarak kum boyama için özel olarak ürettirdiğimiz kumların direk olarak kaldırılan bölgeye dökülmesi ve bölgeye renkli kumların yapışması sonucu boyanmasını sağlayan çocukların el becerilerini, hayal güçlerini geliştirmelerini sağlayan faydalı bir aktivitedir. Kum boyama eğlenceli oluşu ve gelişime olumlu katkıları sebebiyle son yıllarda ana sınıflarında ve kreşlerde çocuk gelişimi uzmanlarınca tavsiye edilen bir aktivitedir.

Kum Boyama Kum Boyama Kum Boyama Kum Boyama

Tişört Boyama

Tişört boyama; üzerinde önceden hazırlanmış cizgi film karakterleri yada özel çizimlerin olduğu beyaz tişörtlerin özel kumaş boyalarıyla çocukların boyaması ve bunların finalde çocuklara hediye edilmesini içeren bir aktivitedir. 3 yaşından itibaren her yaşa uygun bir aktivitedir, sadece çocuklara yönelik olarak düşünmeyin küçük büyük ailece eğlenebilirsiniz.

Tisort Boyama Tisort Boyama Tisort Boyama Tisort Boyama
T