Neden Biz ?

İzmir Organizasyon temellerinde animasyon olan kurumsal bir firmadır. Hakkımızda bölümünde belirtmiş olduğumuz gibi yıl bazında yapmış olduğumuz doğum günü organizasyonu sayıları yada katılmış olduğumuz organizasyon sayısı oldukca fazladır. İsterseniz 1 animatör, isterseniz anahtar teslim doğum günü organizasyonu hiç farketmez ekibimiz hazır, ekibimiz tecrübeli, malzemelerimiz depomuzda, ekstra malzemelerde de partnerlerimiz sağlamdır.

İzmir Organizasyon'un prensipleri gereği düşük kar oranı, sirkülasyon sağlanması, kaliteli ve sorunsuz personel, nakit ödeme, mümkünse malzemelerin kendi bünyemizde olması, ulaşımın tarafımızdan çözülmesi anlayısı üsterilerimize birinci elden ve uygun fiyatlı hizmet sağlamamıza kaynaktır.

Biz Ucuz Değiliz, Onlar Pahalı...

Tek patronlu, malzemesi deposunda hazır, ekibi çalışmak için can atan bir firmayız. Rakiplerimiz gibi 2 yada daha fazla ortaklı değiliz. Malzeme tedariğinde başkaları gibi 2. hatta 3. - 4. elden yapmıyor, malzemelerimizi depomuzdan çıkarıyoruz; böylece düşük karlarla, makul fiyata, sorunsuz ve kaliteli işler yapıyoruz devamlı gelişiyoruz...

Adresimiz Belli, Telefonumuz Açık

Organizasyon hizmetini elimizde eski model bir cep telefonuyla ve yaşadığı eve home ofis adını verip ofis özlemi içindeki organizatörlerden değiliz. Adresimiz, telefonlarımız, referanslarımız belli, vergisini ödeyen organizasyon sektöründe yerei belli bir firmayız. Telefonda yada başka bir iletişim aracında size bir söz verildiyse zamanında sorunsuz gercekleşir. İsteğinize göre organizasyonunuza gelecek personel belirlendiğinde telefonunu alabilir yada ofisten çıkarken sizi aramasını istiyebilirsiniz.

İşinizi Unuttuk, Nereye Yazdığımı Unuttum :)))

İzmir Organizasyon'da böyle sorunlar yaşamazsınız. İddaliyız Türkiye'deki organizasyon firmalarınından hangisini araştırırsanız araştırın bizim kadar teknolojiyi işlerinde kullanan bir firma bulamazsınız. Siz ofisimizi aradığınızda ana bilgisayara numara ve bu numaranın kime ait olduğu bizim tarafımızdan yazılır., 2. aramanızda santralimiz sizi karşıladığında sekreterlerimizin önünde santral telefonu çalmadan bilgileriniz ve daha önce yapmış olduğumuz işler ve görüşme özetleri açılır. Daha da ileriye gittik bu sisteme Organizasyon Bilgi Formu adını verdiğimiz form ekledik formlar vermiş olduğunuz bilgilerle dolduruluyor tarihler kayıt ediliyor ve yazıcıdan çıktı alınıyor. Organizasyonlar hem bilgisayardan hemde çıktılardan takip ediliyor. Çıktılar kaybolsa dahi bilgisayar 5 gün önceden organizasyonunuz hakkında calışacak personeli yazmamızı ve eksik bilgileri girmemizi şart koşuyor böylece biz unutsak dahi bilgisayar unutmuyor. Bir kişinin yaptığı organizasyon tüm ekipçe paylaşılıyor. İstersenizde bu bilgiler tarafınıza sms veya mail yoluyla gönderilebiliyor.

T