Palyaço Servisi

Profesyonel palyaçolarımızın doğum günü partinize davet etmek oldukça yerinde bir kara olacaktır. Palyaçolar doğum günü partilerinde pastadan sonra olmazsa olmazların başında yer alırlar.

Doğum günü partilerinde öncelikle müşterimizin isteklerini karşılayabilecek uygun olan personelimizi yönlendirmekle başlıyoruz. Çocukların yaş gruplarına ve mekana uygun bir animatör yönlendirdikten sonra animatörümüz uygun bir bölümde hazırlanıp süslendikten sonra yaklaşık 150 dakikalık programını uygulamaya başlarlar. Bu programın içerisinde sosis balonlar, yüz boyama, yerlere balon atımı, oyun alanının güvenliğinin sağlanması, yaş gurubuna ve çocuklara uygun oyunların oynatılması, büyüklerin mümkün oldukça oyunlarda çocuklarıyla eğlenmesinin sağlanması gibi görevleri sahnelemeye başlar.

Çantamızda Bulunan Malzemeler

Firmamızdan bir palyaço isteğinizde;  tecrübeli bir personel, özel kostümü, renkli peruğu, evinizde giyilmesi için özel temiz ayakkabı, sosis balonları, yüz boyama ekipmanları, yerler atılması için balonları, balon kompresörü, oyun halatı, özel 2 adet oyun çuvalı, doğum günü müzikleri cdsi, mini disko müzik cdsi, genel yayın için cocuk müzikleri cdsi, top ve oyun malzemeleri sizlere standart olarak gönderilir

Aşağıda palyaçolarımıza ait fotoğrafları inceleyebilirsiniz...

palyaço palyaço palyaço palyaço
palyaço palyaço palyaço palyaço
palyaço palyaço palyaço palyaço
palyaço palyaço palyaço palyaço
T